Powłoki izolacyjne “Keramoizol”

 
Materiał "Keramoizol" przeznaczony jest do produkcji powłok na powierzchni o dowolnym kształcie, złożoności, ma termoizolacyjne i antykorozyjne właściwości (zawiera inhibitor korozji), o bardzo szerokim zakresie zastosowań.
"Keramoizol" jest używany jako materiał izolacyjny do pokrycia rurociągów pary, gorącej wody, wodogrzejnego użądzenia w kotelni; dachy lodówki, hangary, rurociągi i zbiorniki na olej, biura do pokrywania zewnętrznych osłon budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej i przemysłowych, zarówno w budowie kapitalnej jak i remontu budynków w celu zmniejszenia strat ciepła.
Ponadto, "Keramoizol" - materiał, który zabezpiecza elementy stalowych profilowanych konskrukcji, stosowanych w budownictwie, w wyniku tworzenia się kondensacji na powierzchni, chroniąc je przed korozją.
1 mm "Keramoizol" w charakterystyce izolacji termicznej odpowiada 250mm murowanym, 50mm pianki betonu, 80mm keramzytowego betonu. Eliminuje: grzyby, zamrażanie ściany, kondensat i korozję, nadmierne chłodzenie i przegrzania pomieszczeń, dachów.
Zapraszamy do współpracy odbiorców hurtowych z Polski i innych krajów UE! Zapewniamy dobrą europejską jakość produktów w niskiej ukraińskiej cenie!
 

Filtr

Pokazać z ceną
od

Kontakty

Sklep internetowy CZT Group
(główne biuro)

Ukraina, Charków, Charków, ul. 23 Sierpnia, dom 12, biuro 3
  • +38 (067) 57122XX

Rodzaje działalności

CZT Group ltd - firma zajmująca się uszczelnieniem, izolacją cieplna i hydroizolacją, ochroną konstrukcji budowlanych i sprzętu przed korozją, oszczędnością energii.
Oferta sklepu internetowego CZT Group jest precyzyjnie dostosowywana do potrzeb klientów hurtowych i obejmuje takie kategorie towarów:
- mieszanki budowlane suche do izolacji przeciwwilgociowej i do renowacji zniszczonego betonu Reamat Mix,
- powłoki izolacyjne “Keramoizol”,
- promienniki podczerwieni sufitowe Bilux,
- tynki naturalne (Gazha).
Wszystkie produkty posiadają ukraińskie certyfikaty, mają odpowiednie wnioski. Okres eksploatacji produktów do 20 lat jest gwarantowany.
Zapraszamy do współpracy odbiorców hurtowych z Polski i innych krajów UE! Zapewniamy dobrą europejską jakość produktów w niskiej ukraińskiej cenie!

 
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create