Promienniki podczerwieni sufitowe Bilux

 
Sklep internetowy CZT oferuje Państwu Promienniki podczerwieni fitmy Bilux. Podczerwieni grzejniki ogrzewają obiekty w obszarze ich działania (podłoga, ściany, przedmioty, ludzie).Powietrze jest ogrzewane przez ciepło obiektów. Dlatego też w obszarach, w których są promienniki podczerwieni, temperatura powietrza jest niższa niż temperatura tych przedmiotów. Zmniejsza koszty ogrzewania, ponieważ bardziej równomierno rozkłada ciepło, można utworzyć strefę grzewczą i zmniejszyć średnią temperaturę bez utraty komfortu.Wszystkie promienniki podczerwieni, które w procesie eksploatacji mają temperaturę powierzchni elementu grzewczego do 600 stopni, pracują w średnim zakresie fal upałów. Grzejniki średniofalowe pozwalają szybciej przejść do reżymu pracy, przez 5 minut, i stworzyć strefowe ogrzewanie (na przykład — ogrzewania miejsc pracy).
Zapraszamy do współpracy odbiorców hurtowych z Polski i innych krajów UE! Zapewniamy dobrą europejską jakość produktów w niskiej ukraińskiej cenie!
 

Filtr

Pokazać z ceną
od

Kontakty

Sklep internetowy CZT Group
(główne biuro)

Ukraina, Charków, Charków, ul. 23 Sierpnia, dom 12, biuro 3
  • +38 (067) 57122XX

Rodzaje działalności

CZT Group ltd - firma zajmująca się uszczelnieniem, izolacją cieplna i hydroizolacją, ochroną konstrukcji budowlanych i sprzętu przed korozją, oszczędnością energii.
Oferta sklepu internetowego CZT Group jest precyzyjnie dostosowywana do potrzeb klientów hurtowych i obejmuje takie kategorie towarów:
- mieszanki budowlane suche do izolacji przeciwwilgociowej i do renowacji zniszczonego betonu Reamat Mix,
- powłoki izolacyjne “Keramoizol”,
- promienniki podczerwieni sufitowe Bilux,
- tynki naturalne (Gazha).
Wszystkie produkty posiadają ukraińskie certyfikaty, mają odpowiednie wnioski. Okres eksploatacji produktów do 20 lat jest gwarantowany.
Zapraszamy do współpracy odbiorców hurtowych z Polski i innych krajów UE! Zapewniamy dobrą europejską jakość produktów w niskiej ukraińskiej cenie!

 
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create