Przemysłowy promiennik podczerwieni Bilux U 4000

Przemysłowy promiennik podczerwieni Bilux U 4000
 

Umieść kursor myszy nad aby powiększyć

 
Kod towaru M2202657
 
 

Opis Przemysłowy promiennik podczerwieni Bilux U 4000

Przemysłowy promiennik podczerwieni Bilux U 4000

Zastosowanie: do ogrzewania pomieszczeń z wysokimi sufitami, od 4 do 15 metrów. Oprócz standardowego użytkowania pomieszczeńi jako główne (dodatkowe), Promienniki podczerwieni Bilux 4000 okazały się doskonałe do użytku na zewnątrz, do celów grzewczych lub rozwiązywaniu różnych problemów technicznych (na przykład: roztopowych)

Zakres stosowania: obiekty przemysłowe i magazyny, miejsca pracy, baseny, stadiony, hali sportowe, korty, place zabaw letnich, świniarni, kurniki.

Zasady działania promienników podczerwieni: podczerwieni grzejnik ogrzewa obiekty w obszarze jego działania (podłoga, ściany, przedmioty, ludzie).Powietrze jest ogrzewane przez ciepło obiektów. Dlatego też w obszarach, w których są promienniki podczerwieni, temperatura powietrza jest niższa niż temperatura tych przedmiotów. Zmniejsza koszty ogrzewania, jak jest bardziej równomierny rozkład ciepła, można utworzyć strefę grzewczą i zmniejszyć średnią temperaturę bez utraty komfortu.

Ważne: Wszystkie promienniki podczerwieni, które w procesie eksploatacji mają temperaturę powierzchni elementu grzewczego do 600 stopni, pracują w średnim zakresie fal upałów.Temperatura na płycie promiennika podczerwieni Bilux U 4000 wynosi od 500 do 550 stopni. Grzejniki średniofalowe pozwalają szybciej przejść do reżymu pracy, przez 5 minut, i stworzyć strefowe ogrzewanie (na przykład - ogrzewania miejsc pracy).

DANE TECHNICZNE

Moc nominal., W

4200

Napięcie, V

380/50

Rozmiary, mm

1950/350/70

Waga, kg

15

Ogrzewanie m2 (główne)

do 40

Ogrzewanie m2 (dodatkowe)*

do 80

Min. wysokość

4

Gwarancja, miesiące

12

*przy użyciu termostatów

 

 
 

Kontakty

Sklep internetowy CZT Group
(główne biuro)

Ukraina, Charków, Charków, ul. 23 Sierpnia, dom 12, biuro 3
  • +38 (067) 57122XX

Rodzaje działalności

CZT Group ltd - firma zajmująca się uszczelnieniem, izolacją cieplna i hydroizolacją, ochroną konstrukcji budowlanych i sprzętu przed korozją, oszczędnością energii.
Oferta sklepu internetowego CZT Group jest precyzyjnie dostosowywana do potrzeb klientów hurtowych i obejmuje takie kategorie towarów:
- mieszanki budowlane suche do izolacji przeciwwilgociowej i do renowacji zniszczonego betonu Reamat Mix,
- powłoki izolacyjne “Keramoizol”,
- promienniki podczerwieni sufitowe Bilux,
- tynki naturalne (Gazha).
Wszystkie produkty posiadają ukraińskie certyfikaty, mają odpowiednie wnioski. Okres eksploatacji produktów do 20 lat jest gwarantowany.
Zapraszamy do współpracy odbiorców hurtowych z Polski i innych krajów UE! Zapewniamy dobrą europejską jakość produktów w niskiej ukraińskiej cenie!

 
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create