Grzejnik sufitowy Bilux B 600

Grzejnik sufitowy Bilux B 600
 

Umieść kursor myszy nad aby powiększyć

 
Kod towaru M2202662
 
 

Opis Grzejnik sufitowy Bilux B 600

Promienniki podczerwieni Bilux B 600 - są to prostokątne długie urządzenia grzewcze, które są zwykle montowane na suficie. Płyta tworzy przydatne dla zdrowia ludzkiego długofalowe promieniowanie podczerwone. W pomieszczeniach o powierzchni ogrzewania do 6 metrów taki blok zaleca się stosować jako główny system ogrzewania, do 12 metrów - jako dodatkowe ogrzewanie. Ponadto, grzejnik łatwy jest do własnego instalowania za pomocą instrukcji. Promienniki podczerwieni Bilux B 600 są oszczędne i bezpieczne. Pobór mocy grzejnika sufitowego 200 W (przy użyciu termostatu).

Gwarancja, 36 miesiący.

Zapraszamy do współpracy odbiorców hurtowych z Polski i innych krajów UE! Zapewniamy dobrą europejską jakość produktów w niskiej ukraińskiej cenie!

 
 

Kontakty

Sklep internetowy CZT Group
(główne biuro)

Ukraina, Charków, Charków, ul. 23 Sierpnia, dom 12, biuro 3
  • +38 (067) 57122XX

Rodzaje działalności

CZT Group ltd - firma zajmująca się uszczelnieniem, izolacją cieplna i hydroizolacją, ochroną konstrukcji budowlanych i sprzętu przed korozją, oszczędnością energii.
Oferta sklepu internetowego CZT Group jest precyzyjnie dostosowywana do potrzeb klientów hurtowych i obejmuje takie kategorie towarów:
- mieszanki budowlane suche do izolacji przeciwwilgociowej i do renowacji zniszczonego betonu Reamat Mix,
- powłoki izolacyjne “Keramoizol”,
- promienniki podczerwieni sufitowe Bilux,
- tynki naturalne (Gazha).
Wszystkie produkty posiadają ukraińskie certyfikaty, mają odpowiednie wnioski. Okres eksploatacji produktów do 20 lat jest gwarantowany.
Zapraszamy do współpracy odbiorców hurtowych z Polski i innych krajów UE! Zapewniamy dobrą europejską jakość produktów w niskiej ukraińskiej cenie!

 
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create